Užsisakykite naujienas:

 


Fraktaliniai piešiniai – spalvotas kelias į save!


Tai viena iš metodikų, kurios pagalba mes gaunam tikrąją informaciją apie save. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, kuriuos jis sau kelia ir trokšta įgyvendinti, bei viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant tam tikrus technologinius veiksmus, kurie sudaro fraktalinio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš giliausio pasąmonės klodo ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį. O kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint),pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Bet unikalumas šio metodo slypi korekcijoje- žmogus, žinantis fraktalinį metodą ir jo ypatybes, savo rankose turi galingą įrankį, kurio pagalbagali keistis pats bei daryti įtaką jį supančiai aplinkai. Tai, ko gero, vienintelė metodika, kuri pateikia įrankį, kurio pagalba mes galime keisti tai,kas mums mumyse nepatinka, pritraukti tai, ko mums trūksta. O svarbiausia, kad visą tai nusprendžiame mes patys.   

Kas piešinyje kalba apie mus? 

Linija  – tai lyg žmogaus rašysena. Koks žmogaus  charakteris – tokios ir rašysenos ypatybės.  Rašysenos analogija – linijų ypatybės  fraktale. Yra svarbu kokia ji: ryškiai nubrėžta ar nutrūkusi, grakšti linija ar aštri, kampuota.     
Piešinio dydis – mažas, vidutinis ar didelis piešinys apsprendžia žmogaus charakterį. 
Langeliai  – jų visuma fraktale sukuria tikslų žmogaus, kaip asmenybės, paveikslą. Todėl svarbu nustatyti kokio dydžio langeliai vyrauja piešinyje.
Spalva – tai tam tikro ilgio bangos spinduliavimas. Pagal dominuojančias spalvas galime įvertinti autoriaus energinę sistemą. Spalva, kaip energijos funkcija, atspindi žmogaus būseną vaikystės periodu, pasakoja, kas vyksta dabar ir įspėja, ko galima laukti ateityje.
Fraktalinio piešimo metodas veda į meditaciją, emocinį stabilumą, dvasinę harmoniją, kūrybinę saviraišką, norų realizavimą, norimų savybių formavimą, santykių tvarkymą.  
Sujungus sakralinę geometriją su fraktalų piešimo metodika gaunam dar galingesnį įrankį į savęs ir Visatos pažinimą, padedantį atsakyti į begalę mums kylančių klausimų. 
Paprastų sakralinės geometrijos tiesų supratimas veda į sąmonės vystymą ir širdies atidarymą. Kiekvieno mūsų holografinis vaizdas, per linijas ir spalvas išreikštas fraktale, turi savyje begalę energijos ir informacijos. Simbolių pasaulis – subtili erdvė, į kurią papuolę imame suprasti universalią Visatos kalbą. Žinodami šią kalbą mes tampame kūrėjais: savęs, savo gyvenimo!
Žmogaus būsenos analitinės diagnostikos, prognozės ir korekcijos fraktalinio metodo autoriai - T. Z. Polujachtova ir A. E. Komovas. Jie daugeliui yra žinomi kaip universalių metodikų kūrėjai, pasižymintys savo naujais darbais sveikatinimo sistemų ir bioenerginių informacinių technologijų srityje. Jų sukurtų metodikų ir technologijų pritaikymo praktika jau tūkstančiams žmonių padėjo tapti sveikiems ir išspręsti daugelį savo gyvenimo problemų.

Fraktalinio metodo naudojimo aspektai:    

  • žmogaus būsenos ir problemų diagnostika bei prognozė
  • korekcija nekonfortiškų emocijų, būsenų, situacijų, santykių ir pan.
  • kūrybiškumo išlaisvinimas
  • funkcionaliųjų fraktalų piešimas arba „norų“ užsakymas metodo pagalba
  • santykių fraktalai
  • sveikatinimo fraktalai (su džok fraktalai)
  • fraktalai su zen raizgalynių elementais
  • sakralinė geometrija fraktaluose
  • teminiai fraktalai (sprendžiant įv. rūpimus klausimus)


Trumpai apie metodą:
https://www.facebook.com/BendruomeneFraktalai/

Trumpai apie piešimo taisykles:
https://www.facebook.com/pg/BendruomeneFraktalai/notes/?ref=page_internal

Interviu radijo stočiai Pūkas:
https://drive.google.com/file/d/0B_Q6qPjsXuIaTWhlckp1cllXVzQ/view

Interviu Labas rytas Lietuva. Fraktalai:
https://www.youtube.com/watch?v=-VGklXPwriE

Interviu kvanto.lt "Kiekvienas yra tobulas":
https://www.kvanto.lt/12437/interviu-barbora-pauliukene-kiekvienas-siandien-tobulas

Interviu JI24 15min.lt "Prisilietimas prie fraktalo":
https://www.15min.lt/gyvenimas/naujiena/laisvalaikis/ji24-eksperimentas-prisilietimas-prie-fraktalo-1038-332073

Fraktaliniai piešiniai:
https://www.facebook.com/laima.pauliukene/media_set?set=a.1209189304889.2031864.1083391468&type=3