Užsisakykite naujienas:

2-jų dalių seminaras
Komandos formavimas ir savęs pažinimas per fraktalų piešimo techniką

Skirta darbo kolektyvams, kolektyvų vadovams ir visiems, besidomintiems dailės terapijos būdais

Kaina: 59 € + PVM vienam dalyviui.

Vienos dalies trukmė 4 val.


Nauda:

Išmoksite geriau pažinti ir priimti save bei kitus.
Išsiaiškinsite priežastis, trukdančias sklandžiam bendravimui.
Atrasite galimybes spręsti iškilusius nesutarimus ar užkirsti kelią emociniams konfliktams.
Pagerinti psichologinį klimatą kolektyve bei bendradarbiavimo kokybę.
Atskleisite stipriąsias savo asmenybės puses.
Įgysite pasitikėjimo savimi, gebėjimą save išreikšti.
Išlaisvinsite prigimtinį kūrybiškumą.
Atsipalaiduosite, nurimsite, pailsėsite.

Pritaikomumas:
Šios bazinės žinios suteiks galimybę savarankiškai piešti bei suprasti piešinius. Techniką galėsite naudoti organizuojant kolektyvo laisvalaikį ar asmeniniams poreikiams.

Temos:
I dalis.
Testinio piešinio piešimas. Piešimo taisyklės. Linijos ir jų reikšmės, piešinio konfigūracija, langelių ir jų dydžių, spalvų ir atspalvių reikšmės.
II dalis. Piešinių šifravimas. Kaip technikos pagalba daryti įtaką keičiant mąstymo, elgesio stereotipus, ugdyti naujus charakterio bruožus ar išryškinti savo stipriąsias puses. Įvairių klausimų sprendimas naudojant fraktalinį piešimo metodą.

Fraktalų  piešimas  –  vizualinės  savianalizės  technika,  padedanti  labiau  pažinti,  suprasti  bei  priimti  save  ir  kitus aplinkoje,  kurioje  praleidžiame  didelę  laiko  dalį:  darbe,  šeimoje  ir  pan. Technika  lengvai  įsisavinama  ir  visiems prieinama, nepriklausomai nuo amžiaus, išsilavinimo ir t.t. Ją naudoti gali tiek mokantys piešti, tiek galvojantys, kad piešti nemoka.

 Fraktalinis piešinys – tai lyg veidrodis, kuriame galime pamatyti save.  Daugkartiniai tyrinėjimai   rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Atliekant technologinius veiksmus, kurie sudaro šio metodo pagrindą, įmanoma ištraukti informaciją iš pasąmonės ir iškelti ją į išorinį – sąmonės lygmenį.  Kadangi išorinių dirgiklių nėra (piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Užsiėmimo metu dalyviams pristatoma piešimo technika, supažindinama su piešinyje esančiomis spalvų, linijų, formų, piešinio išsidėstymo lape ir pan. reikšmėmis. Pabaigus piešti, vyksta piešinių paroda – aptarimas. Dalyviai gauna dalomąją medžiagą ir pažymėjimą.

Seminarą veda Laima Barbora Pauliukėnė, asociacijos FRACTUS LT prezidentė, turinti daugiau nei dešimt metų vadovavimo patirties su personalo valdymu susijusiose organizacijose. Sertifikuota fraktalinio piešimo metodo mokytoja. Geštalto institute baigė mokymus - Geštaltas organizacijoje. Seminarus organizuoja darbo kolektyvams ir privatiems asmenims, veda kūrybinius vakarus, su piešėjų grupe organizuoja darbų parodas.

Registracija
http://jugum.lt/registracija/