Užsisakykite naujienas:
FRAKTALOGRAFIJA

Ji
puikiai atspindi rezultatą, kurį gauname piešdami jungiant įvairiausias technikas ir suteikia visišką laisvę saviraiškai. Pirmoji žodžio dalis „frakto“ atspindį piešinio fraktališkumą, t.y. turi savipanašumo požymį. Antroji – „grafija“ -  žodžio dalis, rodanti jos sąsają su užrašymu, brėžimu, piešimu. Taigi, piešiam, braižom patys save bei supantį pasaulį.

Kviečiu išbandyti mano sugalvotą techniką ir įsitikinti, kad ją naudojant galima ne tik smagiai praleist laiką panaudojant fraktalinio piešimo, zen raizgalynių, neurografikos bei kitų dailės terapijų elementus. Piešdamos kursime erdvę, kurioje galėtume jaustis ir būti savimi, plėstume sąmoningumą, laisvintume  kūrybiškumą, ieškotume atsakymų į svarbius klausimus, bendrautume ir vaišintumės arbata.

Fraktalografija - tai būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis neturi tikslo sukurti meninius šedevrus, nors praktikuojantys šį metodą sukuria tikrai įspūdingus darbus. Piešiant kūrybiškumas gali pradėti reikštis labai įvairiose gyvenimo srityse: santykiai, sveikata, dvasinis lygmuo, profesinė veikla, materialinė gerovė ir pan. Kiekvienas atranda tai, kas padeda skleistis saviraiškai ir savirealizacijai. Tai, kas padeda lengviau tvarkytis su iškilusiais gyvenimiškais klausimais. Tai, kas tiesiog padeda jaustis laimingu!
Kaip matyti, jausti, priimti save, kitus, aplinką? Kaip į gyvenimą prisikviesti norimus įvykius ir situacijas? Kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą? Kaip išmokti kurti harmoningus santykius? Kaip pritraukti materialines gėrybes į savo gyvenimą? Kaip būti sveiku, laimingu, harmoningu?
Kviečiu ateiti ir pajusti kūrybinio proceso teikiamą malonumą bei naudą!

PIEŠIU SAVE, TAVE, PASAULĮ

Užsiėmimus veda Laima Barbora Pauliukėnė, asociacijos FRACTUS LT prezidentė, sertifikuota fraktalinio piešimo mokytoja, neurografikos specialistė.

Užsiėmimai vyksta kiekvieną trečiadienį 17,30 – 21,00.
Dalyvio mokestis - 6 EUR.
Registracija ir informacija: laima@fraktalai.lt, 869826969
Vieta: U
AB JUGUM patalpose Kalvarijų 39, Vilnius (priešais parduotuvę Ibrahim).


Piešiame poeziją

Vedančioji Virginija Verseckienė