Užsisakykite naujienas:
 

FRAKTALOGRAFIJA

Kūrybiniai - terapiniai piešimo užsiėmimai PIEŠIU SAVE, TAVE, PASAULĮ

Kiekvieną ketvirtadienį 18,00 – 21,00 val.
Artimiausias užsiėmimas 2020 05 21.

Užsiėmimo mokestis - 7 EUR. 
Registracija ir informacija: laima@fraktalai.lt, 869826969
Vieta: UAB JUGUM patalpose Kalvarijų 39, Vilnius (priešais parduotuvę Ibrahim).
 
Autorinis Laimos Barboros Pauliukėnės fraktalografijos dailės terapijos metodas su fraktalinio piešimo, neurografikos, zen raizgalynių ir kt. dailės terapijos technikų elementais.
Fraktalografija – tai simbolinė kalba, kuri padeda tiksliau išreikšti savo išgyvenimus, „kitu kampu“ pamatyti situaciją, problemą ir dėl to rasti jų sprendimo galimybę. Tai būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis puikiai atspindi rezultatą, kurį gauname piešdami jungiant įvairiausias technikas ir  suteikia visišką laisvę saviraiškai.

Pirmoji žodžio dalis „frakto“ atspindį piešinio fraktališkumą, t.y. turi savipanašumo požymį. Antroji – „grafija“ -  žodžio dalis, rodanti jos sąsają su užrašymu, brėžimu, piešimu. Taigi, piešiam, braižom patys save bei supantį pasaulį.


Fraktalografiniai piešiniai leidžia pasiekti informaciją, glūdinčią mūsų pasąmonės gilumoje. Joje kaupiame begalę žinių: apie asmenybę, charakterį, talentus, problemas, stresus, siekius ir tikslus viso gyvenimo etape. O fraktalografiniai piešiniai leidžia vizualiai išreikšti šią informaciją. Taip pasiekiame sąmoningumą, pradedame suvokti koks yra mūsų gyvenimas ir kokio mes jo norime. 

Fraktalografija - tai būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis neturi tikslo sukurti meninius šedevrus, nors praktikuojantys šį metodą sukuria tikrai įspūdingus darbus. Piešiant kūrybiškumas gali pradėti reikštis labai įvairiose gyvenimo srityse: santykiai, sveikata, dvasinis lygmuo, profesinė veikla, materialinė gerovė ir pan. Kiekvienas atranda tai, kas padeda skleistis saviraiškai ir savirealizacijai. Tai, kas padeda lengviau tvarkytis su iškilusiais gyvenimiškais klausimais. Tai, kas tiesiog padeda jaustis laimingu! 

Kviečiu išbandyti šią lengvai įvaldomą techniką ir įsitikinti, kad ją naudojant galima ne tik smagiai praleist laiką panaudojant fraktalinio piešimo, zen raizgalynių, neurografikos bei kitų dailės terapijų elementus, bet ir pajusti kūrybinio proceso teikiamą malonumą bei naudą! Piešdamos kursime erdvę, kurioje galėtume jaustis ir būti savimi, plėsti sąmoningumą, laisvinti  kūrybiškumą, ieškoti atsakymų į svarbius klausimus, bendrauti ir vaišintis arbata.
 

Užsiėmimus veda Laima Barbora Pauliukėnė, sertifikuota fraktalinio piešimo mokytoja, neurografikos specialistė. Piešia ir moko piešti nuo 2008 m.
Registracija: 869826969, laima@fraktalai.lt
 


Piešiame poeziją

Vedančioji Virginija Verseckienė