Užsisakykite naujienas:
Fraktalinis piešimas. 2 – jų dalių kursas internetu


Fraktalinis piešimo metodas yra būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis neturi tikslo sukurti meninius šedevrus, nors praktikuojantys šį metodą sukuria tikrai įspūdingus darbus. Piešiant fraktalus, kūrybiškumas gali pradėti reikštis labai įvairiose gyvenimo srityse: santykiai, sveikata, dvasinis lygmuo, profesinė veikla, materialinė gerovė ir pan. Kiekvienas atranda tai, kas padeda skleistis saviraiškai ir savirealizacijai. Tai, kas padeda lengviau tvarkytis su iškilusiais gyvenimiškais klausimais. Tai, kas tiesiog padeda jaustis laimingu!
Kviečiu ateiti ir pajusti kūrybinio proceso teikiamą malonumą bei naudą!
Kaip matyti, jausti, priimti save, kitus, aplinką? Kaip į gyvenimą prisikviesti norimus įvykius ir situacijas? Kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą? Kaip išmokti kurti harmoningus santykius? Kaip pritraukti materialines gėrybes į savo gyvenimą? Kaip būti sveiku, laimingu, harmoningu? 

Temos:

2020 03 25  19.00 – 21.00
I. Testinio piešinio atlikimo taisyklės.
II. Spalvų ir atspalvių reikšmės bei jų įtaka emocinei ir fizinei sveikatai. Testinio piešinio šifravimo raktas.
2020 03 31 19.00 - 21.00
III. Kaip piešti korekcinius piešinius ir jų pagalba keisti gyvenimiškas situacijas. Kaip fraktalų pagalba harmonizuoti santykius. Kaip fraktalų pagalba įgyti norimas savybes.
IV. Kaip piešti norų realizavimo fraktalą bei kaip vykdyti kompensacijos mechanizmą. Pinigų energijos spalva ir jos panaudojimas fraktaluose.

Registracija: laima@fraktalai.lt, 869826969.
2 dalių kaina 55 Eur. Registracija patvirtinama pervedus 25 € avansinį mokestį.
Kursą veda Laima Barbora Pauliukėnė, sertifikuota fraktalinio piešimo mokytoja, neurografikos specialistė. Piešia ir moko piešti nuo 2008 metų.