Užsisakykite naujienas:


Kviečiu kūrybiškai praleisti laiką piešiant fraktalus, panaudojant fraktalografijos, zen raizgalynių, neurografikos bei kitų dailės terapijų elementus.
Piešdamos kursime erdvę, kurioje galėtume jaustis ir būti savimi, plėstume sąmoningumą, laisvintume  kūrybiškumą, ieškotume atsakymų į svarbius klausimus, bendrautume ir vaišintumės arbata.

Fraktalinis piešimo metodas yra būdas, padedantis žmogui gyventi kūrybiškai. Jis neturi tikslo sukurti meninius šedevrus, nors praktikuojantys šį metodą sukuria tikrai įspūdingus darbus. Piešiant fraktalus, kūrybiškumas gali pradėti reikštis labai įvairiose gyvenimo srityse: santykiai, sveikata, dvasinis lygmuo, profesinė veikla, materialinė gerovė ir pan. Kiekvienas atranda tai, kas padeda skleistis saviraiškai ir savirealizacijai. Tai, kas padeda lengviau tvarkytis su iškilusiais gyvenimiškais klausimais. Tai, kas tiesiog padeda jaustis laimingu!
Kaip matyti, jausti, priimti save, kitus, aplinką? Kaip į gyvenimą prisikviesti norimus įvykius ir situacijas? Kaip atskleisti savo kūrybinį potencialą? Kaip išmokti kurti harmoningus santykius? Kaip pritraukti materialines gėrybes į savo gyvenimą? Kaip būti sveiku, laimingu, harmoningu?
Kviečiu ateiti ir pajusti kūrybinio proceso teikiamą malonumą bei naudą!

2018 11 14 SPALVOTAS KELIAS Į SAVE.
Visiems mums rūpi pamatyti save tokiu, kokiu iš tikrųjų esame. Daugkartiniai tyrinėjimai rodo, kad žmogaus smegenys išlaiko išsamią informaciją apie asmenybę, įpročius ir tikslus, kuriuos jis sau kelia ir trokšta įgyvendinti, bei viską, kas susiję su žmogaus ir jo artimųjų fiziologija. Fraktalinis piešimo metodas – tai galimybė perskaityti šią informaciją. Piešiant pagal tam tikras taisykles įmanoma ištraukti informaciją iš giliausio pasąmonės klodo ir iškelti tai į išorinį – sąmonės lygmenį. Kadangi piešiama užsimerkus ir spalvos renkamos nežiūrint (maksimaliai eliminuojami išoriniai dirgikliai), pasiekiamas svarbiausias tikslas: išsijungęs protas užleidžia vietą mūsų nesąmoningajai sričiai.

Užsiėmimą veda Laima Barbora Pauliukėnė

Užsiėmimai vyksta kiekvieną trečiadienį 18,00 – 21,00.

Dalyvio mokestis - 12 EUR.

Registracija ir informacija: laima@fraktalai.lt, 869826969
Laikas: 18.00 – 21.00
Vieta: U
AB JUGUM patalpose Kalvarijų 39, Vilnius (priešais parduotuvę Ibrahim).


Piešiame poeziją

Vedančioji Virginija Verseckienė